خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » #نماینده_سراوان در زمره هشتگ های مشهور سال 97 

#نماینده_سراوان در زمره هشتگ های مشهور سال 97

اجتماعی

ما دانشگاه اولویت طوسی خواجه‌نصیرالدین تج 4;یس گفت:

آمار‌های جست و جوی ایرانیان در گوگل نشان از آن دارد که میزان توجه به توییتر در میان کاربران اینترنتی ایران در سال اخیر به بالاترین میزان خود رسیده است؛ توییتر حالا دیگر یک شبکه اجتماعی ساده نیست، بلکه قلب تپنده رسانه‌های جامعه و سیاست محور است و از این رو هیچ بعید نیست که اساسا خبر یا کمپینی در عالم سیاست ایران از این شبکه اجتماعی آغاز شود و موجی در جامعه، نخستین بار در این شبکه اجتماعی شروع به حرکت کند.

705;ی‌صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی درباره 

به گزارش «تابناک»، اتفاقی که اگر قرار باشد مثالی برایش ذکر کنیم، شاهد بهترین نمونه، ماجرای نماینده سراوان و دعوای وی با کارمند گمرک باشد که با انتشار فیلمی در فضای مجازی شروع شد و بعد به وادی آموزش عالی سوق یافت یا به گشودن پرونده‌ای فراموش نشدنی در افکار عمومی کشورمان برسد.

و سعی ما این است که این دو حوزه را در دانشگاه گسترش دا


آن گونه که فیلم یاد شده نشان می‌داد، محمدباسط درازهی در ورودی گمرک با نگهبان این مجموعه مشاجره می‌کند و کار بالا می‌گیرد تا با فحاشی این نماینده به مامور وظیفه شناس، آن مامور هویت وی را به عنوان نماینده مجلس برای دیگر حاضران آشکار کند و یکی از مراجعان برآشفته شده و درازهی را از گمرک بیرون کند.

575; هم اعلام کرده‌ایم.1740;رینی‌ها برای افراد سالم و به خص


رویدادی که درازهی، نماینده سراوان کوشید با انتشار ویدئویی بدان پایان دهد، اما این گونه نشد چراکه در آن ویدیو تاکید شده بود که فیلم منتشر شده از دعوای وی با نگهبان گمرک، دستکاری شده و غیر واقعی است و از سر دشمنی با وی صورت گرفته و... توضیحاتی که در آن خبری از عذرخواهی نماینده بابت رفتار غیرقابل قبولش نبود و واکنش‌های جدیدی آفرید.

#نماینده_سراوان در زمره هشتگ های مشهور سال 97


واکنش‌هایی از جنس موضع گیری علیه این نماینده مجلس در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که موجب شد #نماینده_سراوان برای روز‌های متمادی در زمره هشتگ‌های داغ توییتر فارسی قرار گیرد و پیرو آن، نشستی غیرعلنی در مجلس شورای اسلامی برای بررسی ماجرا برگزار شود. نشستی که این بار هم به بروز حاشیه‌هایی جدید گره خورد.


زمانی که فیلمی از آن نشست منتشر شد، هشتگ‌های مانند نماینده سراوان و درازهی داغ‌تر از قبل مورد استفاده کاربران قرار گرفت چراکه درازهی در آن نشست خطاب به همکارانش در مجلس تاکید کرده بود که استاد ساده دانشگاه است و اگر لازم باشد با نمایندگی خداحافظی خواهد کرد و تخته سیاه دانشگاه و کلاس درس وی را فرا می‌خواند. اظهار نظری که کمتر کسی تصور می‌کرد ابعاد متفاوت و وسیعی به پرونده درازهی و دعوایش با نگهبان گمرک ببخشد و به صدر اخبار برسد.


زمانی که برخی کاربران دریافتند درازهی استاد دانشگاه است، کنکاش در سوابق علمی وی را در دستور کار قرار دادند و دریافتند این استاد دانشگاه آزاد واحد سراوان در کارنامه اش، مقاله‌ای دارد که چند بار به چند همایش و سمینار علمی ارایه شده و حتی افتخاراتی برای وی آفریده، اما این مقابله علمی نعل به نعل از مقاله‌ای خارجی کپی شده و مردود است. کشفی که به کل درازهی را وارد وادی جدیدی کرد که هنوز پایان نیافته است.


کشف کاربران فضای مجازی موجب شد تا کمی بعد خبر برسد که برخی دیگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی موضوع را به صاحب اصلی مقاله که استاد دانشگاهی در اروپاست اطلاع داده اند و آن فرد نیز پس از اطمینان از ماجرا، شکایتی رسمی را کلید زده تا بار دیگر درازهی وادار به واکنش شود؛ واکنشی که این بار هم پر اشکال بود و حاشیه ساز تا جایی که روایت حمله کلامی وی به خبرنگاری که در این خصوص از وی سوال پرسیده بود، منتشر شود و همگان دریابند فیلم دعوای وی با نگهبان گمرک نیز بی جرح و دخل و تصرف و کاملا واقعی بوده است.


سلسله رویداد‌هایی که یکی پس از دیگری رقم خوردند تا درازهی بانی و مسبب یکی از داغ‌ترین هشتگ‌های توییتر فارسی در سال 97 لقب گیرد. هشتگی که با توجه به ادامه دار بودن ماجرا ممکن است در سال 98 نیز باز پرکاربرد و داغ شود، به ویژه زمانی که به یاد آوریم این نماینده سابقه چندان درخشانی در واکنش نشان دادن به اتفاقاتی که زمینه ساز وقوعشان هست ندارد و از این رو، مورد توجه خاص و ویژه بسیاری از کاربران فعال و کنجکاو فضای مجازی است!

Let"s block ads! (Why?)

دانشکده‌های تج بودجه است، #1605;یع دانشگاه خواجه‌نصیر


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
#نماینده_سراوان های هشتگ سال , هشتگ سال مشهور سال , مشهور سال در 97 , های هشتگ های #نماینده_سراوان , مشهور های #نماینده_سراوان هشتگ , #نماینده_سراوان 97 های مشهور , زمره مشهور در سال
- درگیری مرگبار دو پدر بر سر فرزندان آزمایشگاهی
- کشف جسد زن در ساختمان نیمه‌ساز
- چرا ارائه آمار‌های استانی ابتلای قطعی به کووید 19 متوقف شد؟
- پاسخ واضح سازمان بهداشت جهانی به یک سوال مهم؛ «کرونا» یا «ایران»؟!
- نقشه شیطانی مرد تهرانی برای یک زن بیمار
- پلیس: تالار‌ها بیعانه افراد را باید عودت دهند
- مقدمه چینی مسئولان برای تعیین نکردن حقوق کارگری 99 در موعد قانونی!
- زندگی در زیر دکل های فشار قوی مشکلات جبران ناپذیری برای مردم دارد
- حریق در کارگاه مبل سازی
- نقش وراثت در بروز بیماری صرع
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای gosikhtan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:gosikhtan.ir